Suņi sabiedrības labā

Kontakti:

Biedrība "Saules suns"
Suņu skola
T. 28298049

 

 

Ziedojumiem:

Biedrība "Saules Suns"
Reģ.Nr.LV40008098218
Swedbank AS
LV70HABA0551029047056
  • Facebook: saulessuns
Russian (CIS)LatvianEnglish (United Kingdom)

Paklausība

Kam ir paredzētas nodarbības: jebkuriem suņiem, neatkarīgi no vecuma un šķirnes.

argaiv1551

Cik nodarbības būs nepieciešamas: no 3 individuālām nodarbībām + aptuveni 7 – 10 nodarbībām grupā (kursa ilgums var mainīties atkarībā no Jūsu vēlēšanās).

Kā noris nodarbības: Individuāli ar instruktoru pie Jums mājās vai mūsu apmācību laukumos.

Mūsu skolas paklausības apmācības mērķis ir panākt saprašanos ar suni ikdienas saskarsmē. Nodarbībās suņi tiek apmācīti dažādām paklausības iemaņām, kā bāzes (piesaukšana, kustība blakus, vieta, sēdēt, gulēt, stāvēt) tā arī padziļinātām (pamata komandu izpildīšana kustībā un rotaļu laikā ar citiem suņiem, dažādu priekšmetu aprotēšana u.c.). Nodarbībās suns iemācās mierīgi attiekties pret citiem dzīvniekiem un traucēkļiem.

Laukumi ar kinoloģisku aprīkojumu dod suņiem iespēju attīstīt veiklību, koordināciju un pašapziņu.

  • Īpašnieki no kucēna iegādāšanās brīža (2 – 2,5 mēneši) var uzsākt audzināšanas nodarbības un uzvedību normu apmācību, kā arī attīstīt nākotnē vajadzīgās iemaņas. 2 – 4 mēnešu vecums ir ļoti svarīgs socializācijai, kucēnam ir jāredz viss, ar ko viņam būs jāsastopas pieaugušajā dzīvē. Ja kucēns atrodas tikai mājās, vidē bez apkārtējiem traucēkļiem, tad tas var izsaukt neatgriezeniskas funkciju izmaiņas nervu sistēmā un tās analizatoros.
  • Kucēniem no 4 mēnešu* vecuma sākas sākuma apmācība ar nodarbībām grupā. Īpaši svarīgs periods sunim ir 8 – 12 mēnešu vecumā, šajā laikā attīstās attiecības ģimenē, kurā viņš dzīvo un nostiprinās uzvedības modelis, kuru suns izmantos visu savu dzīvi. Vēlāk ir iespējama uzvedības mainīšana, bet tas prasīs daudz vairāk spēka, nekā pareiza kucēna izaudzināšana pēc savām prasībām.

*medību šķirņu (bīgli, laikas u.c.), malamutu, haski, vidusāzijas un kaukāzas aitu suņu, kā arī citu lielo šķirņu suņu apmācību mēs rekomendējam uzsākt pēc iespējas agrāk.

  • Pieaugušo suņu īpašnieki var iziet paklausības kursu, atrisināt jau esošās uzvedības problēmas, kā arī iemācīties saprast savu suņu uzvedības iemeslus.
  • Dekoratīvo šķirņu suņiem mēs piedāvājam adoptēšanās paklausības kursu, kas palīdzēs izvairīties no problēmām un iegūt audzinātu un adekvātu mājas mīluli, kurš būs Jūsu prieks un lepnums!

Ja Jums ir jautājumi par:

  • kucēna izvēli,
  • kucēna audzināšanu no pirmajām dienām mājās,
  • kucēna sākuma apmācību un socializāciju,
  • nepieciešamo iemaņu attīstīšanu tālākai suņa izmantošanai darbā vai sportā,
  • apmācību gaitu un efektīvāku apmācību grafiku - 

Droši zvaniet vai rakstiet uz e-pastu!

Tel:     +371 28298049

e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Share