Suņi sabiedrības labā

Kontakti:

Biedrība "Saules suns"
Suņu skola
T. 28298049

 

 

Ziedojumiem:

Biedrība "Saules Suns"
Reģ.Nr.LV40008098218
Swedbank AS
LV70HABA0551029047056
  • Facebook: saulessuns
Russian (CIS)LatvianEnglish (United Kingdom)

Suņu dresūras skola „Pilsētas vilks”

Biedrības skola „Pilsētas vilks” skola apvieno profesionālus instruktorus, kuri nodarbojas ar suņu un viņu saimnieku apmācību.

argaiv1629

Mēs esam neatkarīga organizācija un pieņemam apmācībai kucēnus, pieaugušus suņus bez priekšzināšanām un tādus, kas jau ir apmeklējuši nodarbības, bet nav sasnieguši vēlamo rezultātu, kā arī jebkāda vecuma suņus ar problemātisku uzvedību.

Apmācību pie mums var iziet jebkurš suns, neatkarīgi no šķirnes, ciltsrakstu esamības un piederības jebkādam klubam.

Kāpēc rekomendējam griezties tieši pie mums:

  • Sagatavotie suņi – pavadoņi neredzīgajiem ir mūsu skolas instruktoru līmeņa lieliskākais rādītājs.

Suns – pavadonis apgūst paklausības apmācības un speciālās sagatavošanas kursu 5 – 6 mēnešu laikā. Atbildība, kas gulstas uz suni – pavadoni ir milzīga, tāpēc sunim ir jāzina ne tikai komandas un uzvedības normas, bet arī bez ierunām tās jāizpilda, pat esot ārpus saimnieka kontroles. Atbilstoši mēs apmācam arī suņus, kuri iziet paklausības apmācību mūsu skolā.

  •  Mēs apmācam ne tikai suni.

Suns zinot, bet neizpildot saimnieka komandas stresa situācijā (iela, rotaļas ar citiem suņiem, pievēršanās kaķiem un bērniem) kļūst nevaldāms vajadzīgākajos brīžos. Mūsu skolā uzsvaru mēs liekam uz saimnieka apmācību. Mūsu mērķis ir iemācīt Jums saprast savu suni, iemācīt vadību dažādās situācijās, uzlabot kontaktu, iemācīt iegūt gandarījumu no saskarsmes ar suni. Suņi mēdz būt dažādi gan pēc rakstura, gan arī pēc lieluma un fiziskajām dotībām. Arī saimnieki atšķiras tieši pēc šīm iezīmēm. Mēs palīdzēsim tieši Jums iemācīties vadīt Jūsu suni – mazu nemiera garu vai lielu milzeni, turklāt darīt to ar minimālu spēka un nervu šūnu patēriņu.

  • Mēs mīlam savu darbu! Mēs priecājamies strādāt ar dažādiem suņiem un cilvēkiem, risināt problēmas un sasniegt rezultātu. Tas ir par pamatu ātrai un efektīvai apmācībai.

 

Laipni lūdzam mūsu skolā!

Share